JOBee

Обслужващ бензиноколонка- Пловдив - СЕВИ ОЙЛ ЕООД

Дата на публикуване: 29.03.2024
Влезте в профила си, за да видите заплащането

Описание на позицията

  • Местоположение:
    Пловдив, Пловдив, България
  • Работодател:
  • Тип:
    Работа на смени
  • Кариерно ниво:
  • Трудов стаж:
    1 година
  • Образование:
    Средно образование
  • Краен срок за кандидатстване:
    29.04.2024

Описание на длъжността

"Инса Ойл" е основана през 1996 г. и е една от водещите компании за производство и търговия на петролни продукти в България. Тя е динамично развиваща се корпоративна структура.
Бензиностанциите Инса Ойл са търговски обекти, на които се извършва част от дейността, а именно продажби на дребно. В бензиностанциите се продават автомобилни бензини, дизелово гориво, втечнен газ пропан бутан, моторни масла, трансмисионни масла, спирачни и охлаждащи течности, стоки, свързани с експлоатацията на автомобила.
За наш обект търсим да назначим мотивиран и отговорен служител на позицията:

Обслужващ бензиноколонка

Ние предлагаме:
• Постоянна работа на трудов договор и осигуровки;
• Гъвкаво работно време-на смени по 12 часа /дневна,нощна/;
• Сигурно и навременно заплащане;
• Бонус за постигнати резултати;
• Въвеждащо обучение;
• Осигурено работно облекло.

Работните задължения включват:
• Обслужване клиентите на бензиностанцията;
• Зареждане на автомобилите с гориво;
• Поддържане на добър търговски вид и хигиена на обекта.

Изисквания за позицията:
• Любезно отношение към клиентите и колегите;
• Енергично и отговорно отношение към работата;
• Желание за постоянна работа в дългосрочен план.

Очакваме Вашата автобиография придружена с актуална снимка.

Придобивки за позицията/Benefits

За работодателя

Автомобили, автосервизи, бензиностанции Прочети още

Свързани работни места

Адрес за кореспонденция