JOBee

Организатор транспорт и търговска дейност - ФИНТРЕЙД ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД

Дата на публикуване: 19.04.2024
Влезте в профила си, за да видите заплащането
Обявата е изтекла

Описание на позицията

  • Местоположение:
    Бургас, Бургас, България
  • Работодател:
  • Тип:
    Пълен работен ден (8ч.)
  • Кариерно ниво:
    Начинаещ
  • Трудов стаж:
    2 години
  • Образование:
    Бакалавър
  • Краен срок за кандидатстване:
    19.05.2024

Описание на длъжността

Финтрейд Инженеринг ЕООД е фирма, която извършва услуги в областта на инженеринговата и консултантската дейност. Управление на отпадъците. Услуги в комуналната сфера.
Финтрейд Инженеринг ЕООД търси динамичен, амбициозен и опитен кандидат, който да стане част от нашия екип. Ние даваме възможност за развитие на всеки, който иска да расте заедно с нас и който споделя ценностите ни.

Фирма Финтрейд Инженеринг ЕООД търси да назначи енергичен човек на позиция Организатор транспорт и търговска дейност“.

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
-Комуникация с шофьори и клиенти на фирмата.
-Приемане на заявки за транспорт и изготвяне на график за изпълнението им.
-Разпределяне на заявки за изпълнение към шофьори.
-Проследяване и управление на цялостния транспортен процес.
-Работа със специализиран софтуер.
-Осъществяване на непрекъснат контрол за изпълнение на заявките, в съответствие с предварително договорените условия и фирмени стандарти.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА

- Опит на същата или подобна позиция е задължително условие.
- Отлични комуникативни умения и аналитични способности.
- Отлични умения за планиране.
- Способност за работа в кратки срокове и динамична среда.
- Добра компютърна грамотност - MS Office (Work, Excel).
- Сертификат за ръководител транспорт - предимство

Ние предлагаме:
• Стартова нетна работна заплата - от 1200лв. до 1400лв.
• Редовно заплащане и допълнителни социални придобивки;
• Постоянен трудов договор;
• Лоялност, коректност и екипно поведение;

Моля, изпращайте CV с актуална снимка
Ще бъдат разгледани само автобиографиите на кандидатите, подали CV със снимка

Придобивки за позицията/Benefits

Социални придобивки

За работодателя

Ние сме ”Финтрейд Инженеринг” EООД, нашата философия е да използваме асиметрични и иновативни подходи, методи и средства, за да предложим цялостни решения в дейностите по управление на отпадъците! С промяната на климата и свързаните с него глобално з... Прочети още

Свързани работни места

Адрес за кореспонденция