JOBee

Служител поддръжка - автопарк - ФИНТРЕЙД ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД

Дата на публикуване: 19.03.2024
Влезте в профила си, за да видите заплащането

Описание на позицията

  • Местоположение:
    Бургас, Бургас, България
  • Работодател:
  • Тип:
    Пълен работен ден (8ч.)
  • Кариерно ниво:
  • Трудов стаж:
    1 година
  • Образование:
    Средно-специално образование
  • Краен срок за кандидатстване:
    19.04.2024

Описание на длъжността

" ЗАЕДНО ОПАЗВАМЕ ПРИРОДАТАТА ЧИСТА! "

„Финтрейд Инженеринг” EООД е фирма, която извършваща услуги в областта на транспорта и управление на отпадъците. Услуги в комуналната сфера.
„Финтрейд Инженеринг” EООД търси динамичен, амбициозен и иновативен кандидат , който да стане част от нашия екип. Ние даваме възможност за развитие на всеки, който иска да расте заедно с нас и който споделя ценностите, идеите и философията на „Финтрейд Инженеринг” EООД.

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Поддръжка на транспортната база на фирмата - подреждане, почистване, дребни ремонти, заварки и др.
- Поддръжка на товарните автомобили на фирмата - техноческо обслужване, боядисване, грижа за изправността и външния вид на автомобила.
- Спомагателна дейност в сервизната база на фирмата.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
- Опит на подобна позиция - минимум 1 години.
- Познание на устройството на тежкотоварен автомобил.
- Свидетелство за правоспособност за управление на МПС, категория B (Притежание на свидетелство за правоспособност категория C ще се счита за предимство).
- Образование – минимална образователна степен – средно общо или средно специлно образование.

Ние предлагаме:
• Стартова нетна работна заплата - от 1400лв.
• Редовно заплащане и допълнителни социални придобивки;
• Постоянен трудов договор;
• Лоялност, коректност и екипно поведение;

Моля, изпращайте CV с актуална снимка
Ще бъдат разгледани само автобиографиите на кандидатите, подали CV със снимка

Придобивки за позицията/Benefits

За работодателя

Ние сме ”Финтрейд Инженеринг” EООД, нашата философия е да използваме асиметрични и иновативни подходи, методи и средства, за да предложим цялостни решения в дейностите по управление на отпадъците! С промяната на климата и свързаните с него глобално з... Прочети още

Свързани работни места

Адрес за кореспонденция