JOBee

Технически ръководител на строителен обект - ФИНТРЕЙД ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД

Дата на публикуване: 19.03.2024
Влезте в профила си, за да видите заплащането

Описание на позицията

  • Местоположение:
    Център, София - град, България
  • Работодател:
  • Тип:
    Пълен работен ден (8ч.)
  • Кариерно ниво:
  • Трудов стаж:
    2 години
  • Образование:
    Средно-специално образование
  • Краен срок за кандидатстване:
    19.04.2024

Описание на длъжността

Финтрейд Инженеринг ЕООД търси да назначи технически ръководител на строителен обект.

Отговорности и задачи:
- Техническо ръководство и контрол по изпълнение на строителните обекти;
- Планира, организира, ръководи и контролира цялостната дейност по изпълнение на обектите при спазване на техническите правила и нормативи;
- Организира, ръководи и контролира изпълнението на строителните и монтажните работи по обем, време и качество като дава постоянни указания;
- Отговаря за качественото и своевременното изпълнение на СМР на обектите;

Изисквания:
- Образование - средно техническо;
- Познаване на нормативна база в строителството;
- Работа с текущата документация на строителния обект;
- Предишен опит като технически организатор на обекти се счита за предимство;
- Компютърна грамотност;
- Добри комуникативни и организационни умения;
- Шофьорска книжка - кат. B;

Ние предлагаме:
- Нетна заплата - 1800лв стартово;
- Служебен автомобил;
- Служебен телефон;

Тел. за връзка: 0894491492 Йордан Бенгарски

Придобивки за позицията/Benefits

За работодателя

Бургас, Бургас, България

Ние сме ”Финтрейд Инженеринг” EООД, нашата философия е да използваме асиметрични и иновативни подходи, методи и средства, за да предложим цялостни решения в дейностите по управление на отпадъците! С промяната на климата и свързаните с него глобално з... Прочети още

Свързани работни места

Адрес за кореспонденция